Publikujemy wizerunek osoby podejrzewanej o zniszczeni drzwi wejściowych do klatki schodowej, znaku drogowego i furtki w ogrodzeniu. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z V komisariatu w Katowicach pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 19 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie zniszczenia drzwi wejściowych do klatki schodowej, znaku drogowego i furtki w ogrodzeniu.  Do zdarzenia doszło w Katowicach przy ul. Marcinkowskiego 6a. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring. Łączna wartość strat oszacowano na kwotę 1 tys. zł.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 19 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarantujemy anonimowość!