Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Wielu z nas nastawiało się, że w 2021 roku pandemia nieco odpuści. Tymczasem ograniczenia, mające na celu zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa sprawiają, że trudno jest nam cokolwiek planować. Jednak na nową dziarkę zawsze jest dobry moment! Sprawdź, w których studiach tatuażu w Katowicach możesz tatuować się bezpiecznie!

Chociaż niektórzy spekulują, że trzecia fala pandemii koronawirusa oraz jego kolejne mutacje zgotują nam scenariusz z przełomu marca i kwietnia zeszłego roku…, na ten moment studia tatuażu działają normalnie! Podobnie jak fryzjerzy czy kosmetyczki. Cały sektor beauty został objęty ściśle określonym reżimem sanitarnym. Na czym polegają te obostrzenia? Cóż, osoby, które nie umówiły sią na tatuaż wcześniej, raczej nie dostaną się do studia “z ulicy”, a więc koniec z walk-inami. Ciężko również o konsultację swojego pomysłu, zanim dojdzie do sesji…, o nakazie noszenia maseczek już nie wspominając. Ten ostatni wymóg wydaje się być najmniejszym problemem, w obliczu znacznego ograniczenia możliwości rezerwacji terminu w wybranym studiu tatuażu.

Całe szczęście technologia przychodzi z pomocą! Usługa bookingu online oferowana przez INKsearch.co obejmuje zarówno fachowe doradztwo w wyborze tatuatora, jak i konsultację projektu przed planowaną sesją. Nie musisz wychodzić z domu żeby dokonać płatności, wymaganej do potwierdzenia terminu u wybranego artysty tatuażu w Katowicach. Wystarczy kilka kliknięć, by to zrobić!

INKSEARCH HP

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

INKsearch.co – bezpieczne tatuowanie w Katowicach!

No dobrze, ale czy w dzisiejszych czasach, zdominowanych przez strach przed koronawirusem, możemy w ogóle mówić o bezpiecznym tatuowaniu? Jak najbardziej! Żeby chronić swoje zdrowie należy poprawnie nosić maseczkę oraz myć ręce wodą z mydłem lub dezynfekować płynami na bazie min. 60% alkoholu. Wszyscy znamy te zasady, prawda? Pamiętajmy o nich zawsze; nie tylko wtedy, kiedy umawiamy się na nowy tatuaż.

Za pośrednictwem INKsearch.co szybko znajdziesz studia tatuażu w twojej okolicy, które spełniają sanitarne wymogi. Możesz je więc odwiedzać, bez strachu o stan swojego zdrowia! Dedykowana wyszukiwarka znacznie ułatwia poruszanie się po serwisie. Szukasz salonu? A może artysty tatuażu z Katowic? Na platformie znajdziesz nawet wolne wzory; w każdej chwili możesz je zarezerwować! Po wejściu na stronę główną platformy w polu wyszukiwania wybierz opcję “STUDIA”, a następnie ustaw lokalizację na “KATOWICE”. Nic prostszego! Korzystanie z INKsearch.co jest niezwykle insuicujne, ale… jeśli stwierdzisz, że z czymś sobie nie radzisz to pamiętaj - nasz zespół chętnie ci pomoże!

  • Green Rabbit Tattoo” - Olya Levchenko

Pierwsza bezpieczna pracownia w naszym rankingu! “Green Rabbit” to studio tatuażu z Katowic, w którym znajdziesz wielu utalentowanych artystów. Pracownie jest dobrze znana wszystkim entuzjastom dziarania, nie tylko tym pochodzącym ze Śląska. Wysoka jakość obsługi sprawi, że zechcesz tam powrócić niejeden raz!

Olya Levchenko

Sprawdź portfolio Bounty Ink na INKsearch.co

Olya Levchenko jest lepiej znana w branży pod swoim pseudonimem Bounty Ink. Artystka słynie z niezwykle kobiecych projektów tatuaży, które z pewnością zwrócą uwagę pań, pragnących podkreślić swoje atuty. Jeśli szukasz czegoś subtelnego i wyrafinowanego - śmiało uderzaj do Bounty!

Olya Levchenko Green Rabbit Katowice

Odwiedź “Green Rabbit Tattoo” w Katowicach

Konsultacja online na INKsearch.co - na czym polega?

Platforma INKsearch.co daje ci możlwiość skorzystania z darmowego formularza konsultacyjnego, dzięki któremu znajdziesz artystę tatuażu odpowiadającego twoim indywidualnym preferencjom. Chociaż nie jesteśmy w stanie w pełni przenieść dziarania w przestrzeń wirtualną, oferujemy pośrednie rozwiązania, które wcale nie są gorsze od tych tradycyjnych! Żeby skorzystać z tej darmowej konsultacji online i umówić się na wizytę, po wejściu na INKsearch.co sprawdź zakładkę “PRODUKTY” rozwijanym menu u góry. Formularz został tak skonstruowany, aby tatuator otrzymał wszystkie dane, niezbędne do zaprojektowania wzoru specjalnie dla ciebie: opis pomysłu, rozmiar tatuażu, jego umiejscowienie, a nawet cenę, jaką jesteś w stanie przeznaczyć na projekt!

  • Studio “Boomerang Tattoo” - Ruslan Panfilau

Drugi lokal z naszego zestawienia bezpiecznych salonów tatuażu znajduje się poza centrum Katowic. Nadal jednak szukamy utalentowanych artystów lokalnie, ponieważ przenosimy się do Gliwic! Studio “Boomerang Tattoo” to świeżynka na mapie tego miasta…, a już przyciąga miłośników dziarania!

Ruslan Panfilau

Sprawdź portfolio Ruslana Panfilau na INKsearch.co

Ruslan Panfilau specjalizuje się w klasyce; oldschoolowy, tradycyjny, amerykański tatuaż. To jeden z najlepszych artystów w Polsce, jeśli chodzi o tego typu techniki! Warto zwrócić uwagę na jego portfolio i szybko zarezerwować termin, żeby nie czekać w długich kolejkach!

Ruslan Panfilau Boomerang Tattoo Gliwice

Odwiedź “Boomerang Tattoo Studio”w Gliwicach

INKnews.co - nowinki ze świata tatuażu!

INKnews.co

fot. INKnews.co jedyny serwis informacyjny o sztuce tatuażu w Polsce

Dla prawdziwych zajawkowiczów, którzy lubią otaczać się sztuką tatuażu i chcą być na bieżąco z branżowymi nowinkami…, mamy znakomitą wiadomość! To nie Pudelek, a niezależny portal informacyjny o tatuażu, zaspokoi twoją ciekawość! INKnews.co jest kopalnią wiedzy, inspiracji i informacji na temat artystów oraz ludzi tatuażu. Znajdziesz tam wywiady, porady oraz branżowe artykuły, tłumaczące od A do Z skomplikowane, tatuatorskie zagadnienia. W polskim Internecie nie ma drugiego takiego miejsca dla #tattoofreaks!

  • Studio “Horimono Tattoo” - Dominika Golba

Ranking bezpiecznych salonów tatuażu z Katowic i okolic zamyka studio “Hormiono Tattoo”, które mieści się w Jaworznie. Chociaż mogłoby wydawać się, że sprawdzone lokale znajdują się tylko w dużych, wojewódzkich miastach, czasem warto zwrócić uwagę na okoliczne miejscowości, żeby odkryć prawdziwe perełki!

Dominika Golba

Sprawdź portfolio Dominiki Golby na INKsearch.co

Styl Dominiki z pewnością urzeknie fanów tatuaży czarno-szarych. Ta artystka specjalizuje się w technice znanej jako dotwork, przez co jej prace zachwycają ilością detali oraz sposobem, w jaki zostały wycieniowane. Jeśli szukasz fachowca od czerni - Dominika jest jednym z nich!

Dominika Golba Horimono Tattoo Jaworzno

Odwiedź studio “Horimono Tattoo” z Jaworzna

inksearch-logo