Informujemy, że sierż. Damian Ziółkowski został nowym dzielnicowym obsługującym rejon służbowy nr 56, który podlega pod Komisariat Policji V w Katowicach. Mieszkańcy mogą kontaktować się z dzielnicowym pod nr telefonu 600 208 568 lub 47 85 137 02. Z dzielnicowym można nawiązać również kontakt za pomocą aplikacji „Moja Komenda”, „Śląska Policja”, a także wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sierż. Damian Ziółkowski został nowym dzielnicowym obsługującym rejon służbowy nr 56, który podlega pod Komisariat Policji V w Katowicach. Rejon służbowy nr 56 obejmuje ulice: Szopienicka, Braci Wożniaków, Kulika, Górniczego Dorobku, Gospodarcza, Autostrada Małopolska A4 od węzła Murckowska do wiaduktu na Szopienickiej, Magazynowa, Transportowców, Surowcowa, Skwer Rybka.

Mieszkańcy mogą kontaktować się z dzielnicowym, dzwoniąc pod nr telefonu 600 208 568 lub 47 85 137 02. Z dzielnicową można nawiązać również kontakt za pomocą aplikacji „Moja Komenda”, a także wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji o katowickich dzielnicowych, ich rejonach służbowych, a także danych kontaktowych można uzyskać, klikając w link „Twój dzielnicowy”, a także korzystając z bezpłatnej aplikacji na telefony komórkowe „Moja Komenda” lub z bezpłatnej aplikacji na telefony komórkowe Śląska Policja w zakładce Śląski Dzielnicowy.