Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Lato sprzyja spontanicznym decyzjom; w dodatku bardzo chętnie odkrywamy nasze ciała dlatego część z nas decyduje się w tym okresie na nowy tatuaż. Chcesz wiedzieć co w tej chwili jest na topie? Sprawdź naszą galerię i… umów wizytę w salonie u najlepszego tatuażysty w Katowicach. W dodatku bez wychodzenia z domu!

Najlepsi tatuażyści w Katowicach

Górny Śląsk obfituje w salony tatuażu i artystów godnych twojej uwagi. Nic dziwnego, że możesz mieć problem z wyborem miejscówki, w której zrobisz swoją kolejną dziarę. Poza tym - każdy z nas chce mieć na swojej skórze wzór, zgodny z obowiązującymi trendami. Dlatego w dzisiejszym rankingu podpowiemy ci gdzie zrobić tatuaż w Katowicach i podrzucimy kilka ciekawych propozycji najmodniejszych, wakacyjnych wzorów! Zapoznaj się z najnowszymi trendami i umów sesję u profesjonalisty - bez wychodzenia z domu - za pośrednictwem platformy INKsearch.co.

INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

Najmodniejsze wzory tatuaży - trendy na 2021 rok

Nawet sztuka tatuażu ulega sezonowości. Część artystów może się z tym nie zgadzać, jednak…, w ostatnich latach zainteresowanie ozdabianie ciała trwałymi wzorami zyskało na popularności wśród kobiet. Jak wynika z badń platformy INKsearch.co aż 68% klientów salonów tatuażu stanowią panie! Nic więc dziwnego, że delikatne, kobiece dziary przeżywają swój renesans. Kolorowe kwiaty, subtelne ornamenty i motywy minimalistyczne. Takie projekty klientki wybierają najczęściej! Bounty Ink ze studia “Green Rabbit” w Katowicach specjalizuje się w tego typu tatuażach. Precyzja i profesjonalizm; właśnie takimi wartościami kieruje się Bounty. Możesz być pewna (lub pewien), że decydując się na sesję u niej z pewnością się nie zawiedziesz!

portfolio Bounty Ink na platformie INKsearch.co

Sprawdź portfolio Bounty Ink na platformie INKsearch.co

Jak w takim razie zarezerwować wizytę u najlepszego tatuażysty bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z dedykowanej wyszukiwarki na platformie INKsearch.co, aby znaleźć tatuatora w Katowicach, który zaprojektuje coś specjalnie dla ciebie! Korzystanie z platformy jest bardzo proste i intuicyjne. Wybierz sposób filtrowania wyników w pierwszej kolumnie wyszukiwarki na stronie głównej INKsearch.co. W sąsiedniej rubryce wpisz preferowaną lokalizację i… gotowe! Wystarczy kilka kliknięć, aby zarezerwować online dogodny termin w salonie tatuażu; nie tylko z Katowic.

Na jaki tatuaż się zdecydować? INKsearch przychodzi z pomocą!

Nie jesteś fanem nowoczesnych technologii? A może wizja rezerwacji wizyty w studiu tatuażu za pośrednictwem Internetu nie wzbudza twojego zaufania? Bez obaw - zespół INKsearch.co weryfikuje wszystkich tatuażystów, zanim ich konta staną się publiczne. Poza tym wykwalifikowany team nieustannie pracuje nad tym, by cały proces był jak najprostszy. Jednym z najnowszych, autorskich rozwiązań, które pozwoli zaoszczędzić ci czas (oraz nerwy!), jest wirtualna konsultacja.

Opisz swój pomysł, wybierz styl, określ część ciała, którą chcesz wytatuować oraz podaj swój zakres cenowy - na podstawie tych informacji prześlemy ci lokalne propozycje najlepszych salonów i artystów tatuażu!

portfolio Karola Szczygła na platformie INKsearch.co

Sprawdź portfolio Karola Szczygła na platformie INKsearch.co

Przedstawiamy kolejnego artystę tatuażu, Karola Szczygła, który jest jednocześnie prawdziwym mistrzem realizmu! Karol to doświadczony tatuator, właściciel studia “Czarne Złoto”w Katowicach. Nie raz, nie dwa był wyróżniany na festiwalach sztuki trwałego ozdabiania cała…, cóż. Wystarczy rzut oka na jego projekty, aby domyśleć się dlaczego!

Najmodniejsze tatuaże i najlepsi artyści na INKsearch.co

Pamiętaj również, że specjaliści z INKsearch.co monitorują najnowsze trendy w tatuażu przez cały rok! Nie odpoczywamy nawet w wakacje (żebyś ty mógł cieszyć się upragnionym urlopem!), dlatego możesz na nas polegać. Baza artystów, studiów oraz wolnych projektów jest na bieżąco aktualizowana, więc bez obaw możesz traktować naszą platformę jak… Pinterest, albo Instagram. Miejsce dedykowane entuzjastom tatuażu!

Ostatnią artystką z Katowic w dzisiejszym zestawieniu jest Crystvlmind, która upodobała sobie czerń. Jej projekty, choć monochromatyczne, zdecydowanie przyciągają wzrok! Szukając artysty, działającego właśnie w tego typu stylówce musisz mieć ją na uwadze. Gwarantujemy, że nie pożałujesz, jeśli zarezerwujesz u niej termin!

portfolio Crystvlmind ART na platformie INKsearch.co

Sprawdź portfolio Crystvlmind ART na platformie INKsearch.co

Bądź na bieżąco z INKnewsami!

Sztuka tatuażu to nie tylko dziary i tatuażyści. Wiele kulturalnych wydarzeń nawiązuje do tej dziedziny artystycznej ekspresji. Ponadto barwne środowisko miłośników trwałego ozdabiania cała tworzą ludzie, którzy wcale nie zajmują się dziaraniem zawodowo! Poznaj ich lepiej dzięki INKnews.co. To największy serwis informacyjny o sztuce tatuażu w Polsce, tworzony przez prawdziwych zajawkowiczów. Najciekawsze i najświeższe nowINKI znajdziesz właśnie tutaj!

INKnews x Machinarium Gallery (katowicka galeria sztuki studia “Machinarium”)

fot. INKnews x Machinarium Gallery (katowicka galeria sztuki studia “Machinarium”)

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – zarezerwuj swój kolejny tatuaż