Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Trendy weselne 2021. Jakie sale weselne są najmodniejsze w tym roku?

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdej pary, a wesele to możliwość dzielenia szczęścia z najbliższymi osobami. 2021 rok i trwająca pandemia znacząco wpłynęła również na trendy weselne i wybór odpowiedniego miejsca z https://www.weselezklasa.pl/ . Jakie trendy królują w 2021 roku? I jaką salę najlepiej wybrać? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Małe, kameralne wesela

W 2021 roku zdecydowanie królują niewielkie przyjęcia tylko dla najbliższych, co wynika głównie z wprowadzanych przez pandemię obostrzeń. Jednak małe wesele to świetna okazja do uczynienia tego dnia bardziej intymnego, pełnego bliskości i miłości wydarzenia. Idealna do tego będzie przytulna i klimatyczna sala na wesele Katowice https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/katowice/ dają duże możliwości w wyborze wymarzonej sali, która spełni oczekiwania każdej Młodej Pary. Wybierając salę warto zwrócić uwagę na: lokalizację, wielkość (zbyt duża będzie wydawała się pusta), miejsce na poszczególne atrakcje oraz proponowane menu.

Ozdoby świetlne

Dużą popularnością cieszą się ozdoby stworzone z lampek. Uwieszone u sufitu, czy na ścianach dając ciepłe światło, stwarzają wspaniałą atmosferę bliskości i stanowią przepiękną dekorację. Sprawdzają się zarówno na niewielkich weselach, jak i tych największych. Pięknie wyglądają na sali i w ogrodzie, w ciepły wieczór. Zdecydowanie warto wpleść je do swoich weselnych dekoracji.

Bliskość z naturą

Sezon ślubny 2021 rok to również nawiązanie do natury. Modne są więc duże bukiety kwiatów i kompozycje kwiatowe na salach. Często również motyw ślubu lub kolorystyka nawiązują do darów natury. W zależności od pór roku wybierane są rodzime rośliny i nawiązująca do nich kolorystyka, którą warto wpleść w dekoracje, zaproszenia ślubne, czy upominki dla gości.

Motyw przewodni

W tym roku panuje silny trend na wybór konkretnych motywów przewodnich ślubu. Najczęściej nawiązują one do upodobań lub zainteresowań Pary Młodej. Może to być nawiązanie do wspólnych przeżyć, czy pasji jak np. jazda na motorach, podróże po świecie, muzyka, czy żeglarstwo. Należy przy tym pamiętać, aby nie przesadzać ani z ilością elementów, ani z liczbą kolorów. Warto również zwrócić uwagę, aby kolory ze sobą dobrze współgrały. Najmodniejsze barwy w 2021 roku to pastele oraz kolory nawiązujące do natury: kwiatów, zbóż i lasów.

Personalizacja ślubna

Ogromną popularnością cieszą się wszelkie dekoracje, które bezpośrednio nawiązują do Pary Młodej. Mogą to być ozdoby zawierające imiona młodych małżonków lub nawiązujące do ich pasji. Bardzo dobrze prezentują się także zdjęcia z różnych etapów znajomości lub z sesji narzeczeńskiej, których wystawę można zrobić na sali weselnej.

Skromna i elegancja Panna Młoda

W modzie ślubnej w 2021 roku najpopularniejsze są suknie skromne i eleganckie lub w stylu boho. Trzeba jednak pamiętać, aby dobrze dobrać suknię do motywu przewodniego (elegancka suknia nie sprawdzi się na ślubie w stylu retro) i figury Panny Młodej.

Gust i upodobania Pary Młodej

Trendy ślubne często się zmieniają i powracają do łask te, które pozornie odeszły w zapomnienie. Jednak warto pamiętać, że nie należy za nimi podążać za wszelką cenę. Najważniejsze, aby wystrój sali weselnej https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/ , dekoracje i stroje były zgodne z upodobaniami Pary Młodej, ponieważ tylko to zagwarantuje, że ślub i wesele będą udane, a młode małżeństwo zadowolone będzie wspominać ten dzień przez długie lata.