Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Koszulki slim - 5 zasad, dzięki którym wybierzesz najlepszą

Każdy chce wyglądać modnie. Żyjemy w czasach, w których wygląd ma ogromne znaczenie w budowie wizerunku i niemal każdy patrzy na to, jak jesteśmy ubrani czy dbamy o detale. Chociaż wygląd nie mówi o tym, jakimi jesteśmy ludźmi, może zdradzić cechy charakteru. Warto zatem wiedzieć, jak ubrać się zgodnie z panującymi trendami.

Podstawowym elementem, na który warto zwrócić uwagę, są koszulki męskie typu slim. Cieszą się one coraz większą popularnością, ponieważ mężczyźni chętnie dbają o swoją kondycję fizyczną i starają się uwydatnić wypracowane mięśnie. Oto pięć dobrych zasad, które pomogą Wam wybrać idealną koszulkę dla siebie.

Stonowane kolory to nie tylko czerń i biel

Czarne i białe - ewentualnie szare - koszulki męskie cieszą się niesłabnącą popularnością. Na rynku dostępne są też propozycje w kolorze bordowym, granatowym czy oliwkowym. One również zyskują na popularności. Są to odcienie stonowane, dzięki czemu t-shirty wciąż prezentują się w sposób elegancki. O trendach na lato w tym tekście o koszulkach męskich.

Kolorowe koszulki męskie typu slim to świetna opcja do prostych dopasowanych jeansów i materiałowych chinosów. Można je wykorzystać także w luźnym stroju służbowym, na przykład wśród osób pracujących na stanowisku pracownika biurowego. Coraz częściej łączy się ten element garderoby z modnymi, zamszowymi butami. Trzeba jednak uważać, by nie przesadzić z ilością kolorów, jakie mamy na sobie w danej chwili, na przykład w pracy.

Długi kontra krótki rękaw

Koszulki męskie typu slim z długim rękawem, tak zwane longsleeve’y w ostatnich latach podbijają serca klientów, którzy mogą pochwalić się imponującą formą fizyczną. Doskonale separują górną część ramion i zaznaczają kontrast przedramienia. Dzięki temu zabiegowi sylwetka prezentuje się jeszcze bardziej męsko.

Czy długi rękaw sprawdzi się podczas wakacji? Młodzieżowe koszulki zazwyczaj mają w składzie elastan. Poprawia on parametry produktu, zapewniając wentylację i regulację temperatury ciała, a także wspomagają odprowadzanie wilgoci. Warto pomyśleć nad koszulką w białym kolorze, która na słoneczne, letnie dni jest o wiele lepszym wyborem niż intensywna czerń.

Wykończenie i dbałość o detale

Koszulka to kluczowy element, jednak trzeba spojrzeć na nią w szerszym ujęciu. Precyzując, sporo uwagi trzeba poświęcić też takim detalom, jak precyzja wykonania, grubość nici i jakości tworzywa, z którego wykonano produkt. Jeśli coś zwróci Waszą uwagę, na przykład cienkie lub krzywo przeszyte szwy, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że koszulka po kilku użyciach będzie w niezbyt dobrym stanie.