Znane sklepy z antykami w Katowicach, gdzie kupować zabytkowe meble?

W Katowicach nie brakuje miłośników antycznych mebli i coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie ich w swoich wnętrzach. Gdzie jednak je kupować? W dzisiejszym artykule sprawdzimy dla Was sklepy z antykami, w których możecie dokonać wyjątkowych zakupów mebli z duszą.

Katowicki Antique Beauty

Antique Beauty to elegancki sklep z antykami, który wyróżnia się bogatą ofertą. Co więcej, nie oferuje tylko sprzedaży unikatowych mebli antycznych, ale również ich renowację. Ten sklep z zabytkowymi meblami proponuje zarówno sprzedaż stacjonarną, jak i online, dzięki czemu można wygodnie dokonać zakupów. Klienci mogą znaleźć tu wyjątkowe przedmioty, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Oferta AntiqueBeauty.eu zmienia się regularnie, warto więc często sprawdzać asortyment tego sklepu z antykami w poszukiwaniu unikalnych znalezisk. Znaleźć tam można ludwikowskie fotele, rzeźbione kredensy czy zdobione stoły w stylu biedermeier.

Antyki P. I S. Chmielewscy s.c.

Ten sklep z zabytkowymi meblami to więcej niż tylko miejsce ich sprzedaży – to centrum wiedzy w temacie antyków. Właściciele Antyki P. I S. Chmielewscy s.c. to historycy sztuki oraz biegli sądowi posiadający doświadczenie i ogrom informacji o antykach. Specjalizują się w skupie, sprzedaży i renowacji mebli zabytkowych, współpracując z ekspertami z całego kraju. Antyki P. I S. Chmielewscy s.c. to idealne miejsce dla tych, którzy szukają nie tylko mebli, ale także fachowej wiedzy i porady np. w temacie ich konserwacji czy renowacji.

Meble antyczne Antyki Koneser

Nieopodal Katowic, bo w sąsiadującym Chorzowie, meble antyczne znaleźć można w sklepie Antyki Koneser. Działa on na rynku już od wielu lat, a powstał z miłości i pasji do zabytków. W kolekcji tego sklepu z meblami antycznymi znaleźć można te w stylu renesansowym czy barokowym, meble Biedermeier, Empire, Secesyjne, Ludwik Filip, Art Deco, a także te w stylu eklektycznym.

EKO Andrzej Benduski

W Dąbrowie Górniczej, do której szybko można trafić wyruszając z Katowic, można znaleźć sklep EKO Andrzej Benduski. W jego ofercie znaleźć można wysokiej jakości meble stylizowane na te z poprzednich epok oraz artykuły dekoracyjne, ale również prawdziwe antyki. Dodatkowo jest to również miejsce, w którym można dokonać renowacji swoich zabytków.

Sprzedajemy.pl

Meble antyczne w Katowicach można kupować nie tylko stacjonarnie czy w renomowanych sklepach z antykami. Warto sprawdzić również dostępne opcje online, szczególnie jeśli lubimy kupować rzeczy z drugiej ręki. Strona internetowa Sprzedajemy.pl oferuje różnorodne antyki, od stylowych krzeseł po komody retro. Warto sprawdzić aktualne oferty, ponieważ serwis ten jest to doskonałą opcją dla wszystkich tych, którzy szukają okazji cenowych lub unikalnych przedmiotów online.

Te sklepy z antykami w Katowicach oferują nie tylko wyjątkowe meble, ale też historię i kulturę, które można wnieść do własnego domu. Każdy z nich ma swoją specyfikę i charakter, dzięki czemu klienci mają szeroki wybór, zarówno pod względem stylu, jak i ceny. Odwiedzając te miejsca, nie tylko znajdziesz piękne zabytkowe meble, ale także wspierasz lokalne przedsiębiorstwa i dziedzictwo kulturalne regionu.