Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o usiłowanie kradzieży rozbójniczej. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z I komisariatu w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 11 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z I komisariatu prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło w Katowicach 23 lutego 2023 roku w markecie spożywczym przy ul. 1 Maja 31 a. Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrował monitoring, chciał ukraść 4 butelki alkoholu o wartości prawie 360 zł. Dzięki postawie ochroniarza mężczyzna porzucił skradziony towar i wybiegł ze sklepu, odpychając interweniującego pracownika ochrony sklepu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod numerem telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 11 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarantujemy anonimowość!