Kurs masażu Kobido Up w Katowicach – profesjonalne szkolenia praktyczne

Nigdy nie jest za późno, by pójść za marzeniami, nauczyć się czegoś nowego lub całkowicie się przekwalifikować. Co powiesz na kurs masażu twarzy Kobido Up? To rewolucja w zakresie odmładzania skóry i doskonała alternatywa dla medycyny estetycznej.

Kobido Up to autorska metoda masażu twarzy i karku, zainspirowana starym japońskim zabiegiem Kobido. Jej twórcą jest Witold Pyrkosz, znany również jako Pan Kobido, założyciel Akademii Pana Kobido.

Poznaj Kobido Up!

Autorska metoda Kobido Up hołduje podejściu do ciała i procesów starzeniowych z niezwykłym szacunkiem. Jest to masaż tkanek głębokich, intensywnie stymulujący skórę i poprawiający jej ukrwienie, dzięki czemu odzyskuje ona młodszy wygląd i blask. O Kobido Up mówi się jak o liftingu, jednak tutaj wszystko odbywa się w sposób bezpieczny i nieinwazyjny – oczywiście bez użycia skalpela.

Kobido Up spłyca zmarszczki i bruzdy mimiczne, poprawia owal twarzy i przywraca skórze jędrność. Poprzez pobudzenie skóry do produkcji elastyny i kolagenu, niweluje oznaki starzenia się. Dodatkowo rozluźnia, zmniejsza stres i towarzyszące mu napięcie, likwiduje bóle migrenowe, bruksizm, a nawet poprawia pracę układu trawiennego.

Jak sam widzisz, Kobido Up to przyszłość. Kto wie, może to również Twoja przyszłość i pomysł na nową ścieżkę zawodową? Pierwszy krok w kierunku zmian możesz zrobić już teraz, zwłaszcza jeśli mieszkasz w Katowicach.

Kurs masażu twarzy Kobido Up

Kurs masażu twarzy sprawia, że nie musisz przyglądać się zabiegowi Kobido Up z pozycji widza, ale możesz aktywnie w nim uczestniczyć. Zdobądź nowe kwalifikacje, naucz się masować i pomagaj innym.

Czy kurs masażu twarzy jest dla Ciebie? Zdecydowanie tak, zwłaszcza jeśli jesteś pasjonatem naturalnych zabiegów na twarz i ciało. Oferta skierowana jest również do profesjonalnych masażystów i masażystek.

Od uczestników kursu nie wymaga się specjalistycznej wiedzy, wykształcenia czy kwalifikacji zawodowych. To Ty podejmujesz decyzję o chęci wzięcia udziału w kursie masażu twarzy, a następnie korzystasz ze zdobytej wiedzy w optymalny dla siebie sposób.

Idąc na kurs, nie musisz zaopatrywać się w żadne pomoce. Na miejscu otrzymasz atrakcyjny zestaw startowy: olejek, będący autorską mieszanką do Kobido Up, ekologiczny hydrolat różany i komplet kul solnych. Ponadto ręcznik do rąk z logo oraz worek z napisem Kobido Up – jak na przyszłego masażystę (masażystkę) przystało.

Na czym polega kurs masażu twarzy?

Całość składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Oczywiście największy nacisk kładzie się na praktykę. Teoria ma na celu zapoznanie uczestników szkolenia z poszczególnymi etapami procedur, z zaleceniami i przeciwwskazaniami. Teoria uczy też komunikacji z klientem, jak również przybliża realia rynkowe. Specjaliści podpowiedzą Ci:

 • jak wejść na rynek i na nim zaistnieć,
 • jak wypromować się na tle konkurencji,
 • jak zdobyć klientów,
 • jak zaistnieć w social mediach.

Praktyka to przejście przez kolejne etapy każdej fazy Kobido Up. Tutaj treningi odbywają się w parach, tak aby uczestnicy mogli poznać zabieg od strony wykonawcy i klienta. A to wszystko pod czujnym okiem prowadzącego. W ten sposób nauczysz się unikatowej metody terapii manualnej Kobido Up.

Ponadto w trakcie zajęć praktycznych nauczysz się:

 • facetapingu, czyli oklejania twarzy taśmami,
 • rozbudowanej akupresury twarzy,
 • dodatkowych technik liftingujących,
 • masażu kulami solnymi.

Dlaczego kurs masażu twarzy u Pana Kobido?

Zalet jest całe mnóstwo. Oprócz tego, że poznasz tajniki autorskiego masażu Kobido Up, zyskasz bardzo wiele!

1. Wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci OD RAZU wykonywać zabiegi dla klientów.

2. Oferując efektywną metodę pielęgnacji skóry i odmładzania, wyróżnisz się na rynku.

3. Zwiększysz swoją atrakcyjność zawodową i otworzysz drzwi do świetlanej przyszłości.

4. Posiadając certyfikat ukończenia szkolenia, zdobędziesz klientów.

5. Zyskasz większe możliwości zawodowe, co przełoży się na zwiększenie zarobków.

6. Zdobędziesz szansę na otwarcie własnego biznesu i pracowanie na własny rachunek.

Dofinansowanie? Tak, poproszę

Koszt kursu w Katowicach wynosi 2600 zł, ale możesz skorzystać z bezpłatnego szkolenia za pośrednictwem Urzędu Pracy. Wnioski mogą składać:

 • pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę – nie ma znaczenia wymiar etatu,
 • pracodawcy zatrudniający minimum 1 osobę na umowę o pracę,
 • osoby bezrobotne zatrudnione w Urzędzie Pracy.

Jeśli spełniasz jeden z powyższych warunków, złóż wniosek o dofinansowanie!

Uwaga! W Katowicach zostały już tylko dwa terminy szkoleń, w czerwcu i sierpniu. Jeśli chcesz wziąć w nich udział, zapisz się już teraz!