Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież ubrań i gotówki. Jeżeli go rozpoznajesz, skontaktuj się z policjantami z I komisariatu w Katowicach pod nr telefonu 47 85 135 00 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z I komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży ubrań i gotówki, do której doszło 8 lutego 2022 r. w lokalu przy ul. Mariackiej 4 w Katowicach. Mężczyzna z lokalu ukradł czarny bezrękawnik marki The North Face z zawartością rękawiczek, czarnego komina marki Nike oraz gotówki w kwocie 200 na szkodę klienta lokalu. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 1,3 tys. zł. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

zdjęcie kolorowe: mężczyzna ubrany w czarna kurtkę z kapturem z maseczka założoną na twarzy stojący w lokalu gastronomicznym


Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gwarantujemy anonimowość!