Czeka Cię przeprowadzka? a może większy zakup - sprawdź ile kosztuje wynajem samochodów dostawczych na śląsku

Samochód osobowy to niezwykle przydatna sprawa, jednak gdy planujesz przeprowadzkę bądź zdecydowanie większe niż zwykle zakupy, pomocny okaże się samochód dostawczy. W takiej sytuacji nie ma sensu kupować od razu własnego, a skorzystać - w atrakcyjnej cenie - z możliwości najmu samochodu od SikoRent. Jak wygląda taki najem oraz na jakich warunkach możesz skorzystać z samochodu dostawczego, przedstawiamy w materiale poniżej. Zapraszamy do lektury.

Jakie pojazdy można wynająć w SikoRent?

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Katowice stawia na najbardziej solidne i bezawaryjne modele, które sprawdzają się w każdej sytuacji. W portfolio wypożyczalni znajdziesz szeroki wybór samochodów marki Mercedes Benz Sprinter, które umożliwią Ci jednoczesne przewiezienie dużej ilości rzeczy. To, co niezwykle ważne to fakt, że każdy z niżej wymienionych samochodów można prowadzić posiadając standardowe prawo jazdy kategorii B.

Jakie więc samochody znajdziemy w wypożyczalni SikoRent?

  • Mercedes Sprinter 519CDi kontener 8p + winda,
  • Mercedes Sprinter 519CDi kontener 9 palet,
  • Mercedes Sprinter 519CDI plandeka 10p + winda,
  • Mercedes Benz Sprinter 616 kontener 9p + winda.

W portfolio wypożyczalni znajdziemy również samochody marek SCANIA i MAN.

Koszt najmu takiego samochodu też nie jest duży i zaczyna się już od 190 zł netto za dobę. Mowa tu o najmie z określoną liczbą kilometrów (do 500 km) do przejechania w ramach ceny. Gdy chcemy mieć swobodę nieograniczonej liczby kilometrów, taka usługa będzie nas kosztować o 20% więcej kwoty całego zamówienia.

Dodatkowo wynajmując samochód musimy liczyć się z kaucją zwrotną jaką należy uiścić w chwili odbierania kluczyków. Kaucja ta wynosi 1000 zł w przypadku samochodów użytkowanych w Polsce oraz 2000 zł decydując się na podróż za granicę.

wwaprzeprowadzki

Dlaczego warto wybrać właśnie SikoRent?

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Tychy cieszy się powodzeniem Klientów od lat. Na zaufanie to wpływa co najmniej kilka czynników.

Najważniejsze z nich to:

  • Obsługa na najwyższym poziomie. Przekazywane w najem samochody są dokładnie sprawdzane pod względem technicznym przed oddaniem go w ręce Klienta. Dzięki temu jazda takim samochodem jest po prostu bezpieczna i komfortowa.
  • Firma jest elastyczna. Co to znaczy? Pracownicy firmy zawsze służą radą swoim Klientom i pomagają w zakresie wynajmu samochodu dostawczego na każdym etapie realizacji usługi.
  • Ceny oferowane przez SikoRent są konkurencyjne. To doskonałe połączenie jakości towaru (samochodów) z jakością obsługi. Dzięki temu Klienci czują się zaopiekowani na każdym kroku a w dodatku uzyskują usługę na najwyższym poziomie w doskonałej cenie.
  • Wsparcie i jakość jaką oferuje SikoRent sprawia, że zarówno osoby prywatne jak i firmy mogą polegać na marce i traktują ją jako rzetelnego partnera w biznesie. Dzięki temu obie strony są zadowolone.

Dodatkowo wspominając o zaletach należy dodać, że w pełni sprawny i wygodny w użytkowaniu samochód pomaga, przedsiębiorcy, jak i osobie prywatnej potrzebującej takiego samochodu, oszczędzić czas, pieniądze oraz nerwy związane z ewentualnymi naprawami i przestojami w pracy.

Szukając więc najlepszej firmy wypożyczającej samochody dostawcze, wybierz już dzisiaj SikoRent.