Książka na prezent dla niego

Twoja sympatia lubi czytać książki? A może przeciwnie – partner jest im przeciwny, lecz chcesz go przekonać do swojej pasji? Najlepszą ku temu okazją będą zbliżające się święta, urodziny lub inna okazja, podczas której możesz go obdarować wyjątkowym prezentem. Niech będzie to książka w formie tradycyjnej papierowej lub nowoczesny ebook. Wybierz tylko odpowiednią tematykę, a radość obdarowanego gwarantowana!

Jaka książka na prezent dla niego?

Ogromna liczba książek dostępnych w sprzedaży sprawia, że ciężko zdecydować się na tę jedyną. Poszukiwania zacznij od ustalenia, jaka tematyka jest najbliższa Twojego chłopakowi czy mężowi. Czy woli on filmy i seriale dokumentalne, czy bardziej wciąga go fantastyka? To ważna sugestia przy zakupie książki na prezent dla niego.

Wciągające kryminały

Jeśli jest on sceptycznie nastawiony do czytania to nie przeraź go zbyt grubym czy wielotomowym wydaniem. Postaw raczej na coś, co czyta się szybko i przyjemnie, bo akcja wciąga bez reszty. Bez wątpienia taką lekturą jest wszystko, co wyszło spod klawiatury Remigiusza Mroza – polskiego autora młodego pokolenia. Ma on na swoim koncie takie hity jak seria o Chyłce czy Komisarzu Froście.

Niesamowita fantastyka

Jeśli uznasz, że bardziej od literatury kryminalnej i thrillerów obdarowanemu spodoba się fantastyka, to zwróć uwagę na propozycje Katarzyny Bereniki Miszczuk czy Rafała Dębskiego. Sporo o życiu pozaziemskim można dowiedzieć się także ze specjalistycznych opracowań „Małpy i filozofowie” oraz „Wielki spektakl na niebie”.