Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach wpłynęły podziękowania dla policjantów wydziału kryminalnego, którzy odnaleźli w ciągu 3 godzin zaginionego mężczyznę. 32-latek usiłował targnąć się na swoje życie. Decyzją lekarza został hospitalizowany. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po zanonimizowaniu danych publikujemy ich treść.

Do zaginięcia mężczyzny doszło pod koniec grudnia 2021 roku. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach przyjęli zawiadomienie od zrozpaczonej żony, która obawiała się o życie swojego męża. 32-latek w trakcie zakupów z żoną w jednym z katowickich marketów nagle wybiegł ze sklepu. Nie wrócił do domu, nie odbierał telefonów od rodziny. Kobieta obawiała się, że jej mąż może chcieć targnąć się na swoje życie, gdyż leczy się psychiatrycznie. Policjanci natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Każda minuta była cenna ze względu na realne zagrożenie życia. W ciągu 3 godzin od zgłoszenia zaginięcia odnaleźli mężczyznę w rejonie torowiska na Zawodziu. Ze względu na samookaleczenie decyzją lekarza został hospitalizowany. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W podziękowaniu za odnalezienie brata na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach wpłynęły podziękowania dla policjantów wydziału kryminalnego. Po zanonimizowaniu danych publikujemy ich treść.