Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Publikujemy wizerunek podejrzewanych o przywłaszczenie dowodu osobistego i karty bankomatowej. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn skontaktuj się z policjantami z IV komisariatu w Katowicach pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z IV komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia dowodu osobistego i karty bankomatowej, a następnie nieskutecznych prób płatności przy użyciu karty. Do zdarzenia doszło 17 maja 2021 roku przed sklepem przy ul. Waltera-Jankego 139, gdzie mężczyzna widoczny na zdjęciach przywłaszczył znalezioną na chodniku kartę płatniczą oraz dowód osobisty. Następnego dnia mężczyzna wielokrotnie usiłował dokonać płatności za zakupy przywłaszczoną kartą płatniczą. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

zdjęcie kolorowe: zrzut z monitoringu, mężczyzna idący chodnikiem, ubrany w zielona kurtkę i czarna bluzę dresową z kapturem, trzymający telefon w ręce zdjęcie kolorowe: zrzut z monitoringu, mężczyzna idący chodnikiem, ubrany w zielona kurtkę i czarna bluzę dresową z kapturem, odwracający się zza siebie

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdjęcie kolorowe: zrzut z monitoringu, mężczyzna idący chodnikiem, ubrany w zielona kurtkę i czarna bluzę dresową z kapturem,, widok na plecy mężczyzny

Gwarantujemy anonimowość!