Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Koniec roku to najlepszy czas na to, by zaplanować kolejny lub pierwszy tatuaż! Gdzie zrobić tatuaż w Katowicach? Jak szukać inspiracji, jakie pytania zadać artyście i jak zarezerwować sesję tatuażu – na te pytania odpowiemy w artykule.

Decydując się na tatuaż w 2021 roku warto już teraz rezerwować wolny termin u artysty. Nie musisz jechać daleko aż do Krakowa, czy Poznania, by trafić na najlepszych w swojej branży. Wystarczy, że przejrzysz portfolia artystów z Twojej okolicy. Gdzie zrobić tatuaż w Katowicach? Możesz wybrać się do studia Czarne Złoto Tattoo lub Green Rabbit Tattoo Studio. Robiąc tatuaż w Katowicach warto rozejrzeć się też za artystami działającymi na własną rękę.

Poszukiwania mogą być trudne i czasochłonne, a my jesteśmy za prostymi rozwiązaniami, dlatego mamy dla Was platformę inksearch.co, na której z łatwością znajdziesz odpowiedniego artystę, dograsz szczegóły poprzez dedykowany chat i zarezerwujesz sesję tatuażu online. Wszystko to za pomocą raptem kilku kliknięć!

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online

INKsearch.co – zarezerwuj tatuaż online

Zanim przejdziemy do prezentacji konkretnych artystów, przedstawimy Wam krótki tutorial działania platformy INKsearch. Wystarczy, że po wejściu na platformę w rubryce „Tatuaże & Artyści” wybierzecie opcję Artyści, a następnie w rubryce „Wybierz miasto” wpisz KATOWICE. Po kliknięciu przycisku SZUKAJ pojawią się wyniki wyszukiwania z ponad 30 artystami tatuażu!

Gdzie tatuaż w Katowicach

Poszukiwania idealnego tatuażu polecamy rozpocząć od zapoznania się ze słowniczkiem styli tatuaży. Znajomość stylów zdecydowanie pomoże Wam w podjęciu decyzji o tym, czy wymarzona dziarka ma być wykonana w dotwork, blackwork, geometric czy traditional.

Zatem gdzie zrobić tatuaż w Katowicach? Po wejściu w portfolio konkretnego artysty macie możliwość skontaktowania się z artystą poprzez dedykowany chat, a nawet i zarezerwowaniu tatuażu online. Rezerwując tatuaż przekazujecie pełne dane artyście, w tym miejsce, w jakim chcecie wykonać tatuaż, rozmiar, a nawet i macie możliwość dołączenia zdjęcia z inspiracją.

INKsearch.co rezerwacja tatuażu online

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online

Umów sesję tatuażu w Katowicach

Oliwia Daszkiewicz, Rafał Kowalski, Bartosz Wojda, Barbara Kiczek, Katarzyna Oskroba, czy Szymon Wrożyna to tylko niektórzy ze świetnych artystów tatuażu z Katowic. Poniżej znajdziecie prace przykładowych artystów wraz z odnośnikami. Kto wie, może to właśnie oni zrobią dla Ciebie kolejny tatuaż?

  1. Oliwia Daszkiewicz – Zmierzloki Tattoo

Oliwii prace wykonane są głównie w czerni. Sama artystka zaś często w swoich pracach używa linii i kropek. Główne motywy w jakich się porusza to florystyka jednakże znajdziecie też u niej motywy astrologiczne.

Oliwia Daszkiewicz _ inksearch.co

Umów sesję tatuażu u Oliwia Daszkiewicz na INKsearch.co

  1. Rafał Kowalski

Rafał Kowalski znany pod pseudonimem w social mediach Pelikan Tattoo, jest właścicielem studia tatuażu Srebrna Ćma. W pracach artysty znajdziecie czernie i szarości, a kobiece motywy przeplatają się z czaszkami smokami i greckimi herosami. Wszechstronność artysty pokazana jest w całym portfolio, zwłaszcza, że znajdziecie u Rafała także kolorowe prace.

Rafał Kowalski _ inksearch.co

Umów sesję tatuażu u Rafał Kowalski na INKsearch.co

  1. Barbara Kiczek

Z tatuażem związana od 2011 roku i jej znakiem rozpoznawczym jest kolor, która jak sama mówi wręcz kocha! Najczęściej porusza się w podobnej gamie kolorystycznej, przez co prace Barbary stają się charakterystyczne i rozpoznawalne. Mocne kontrasty, soczyste odcienie to domena artystki tatuażu z Katowic. To, co można powiedzieć o pracach to połączenie realizmu, z ilustracją i komiksem.

Barbara Kiczek _ inksearch.co

Umów sesję tatuażu u Barbara Kiczek na INKsearch.co

inksearch logo

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online