Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Poznaj nowoczesną metodę depilacji z pomocą Soprano Titanium

Wiele osób, które mają już dość ciągłych podrażnień przy użyciu klasycznej maszynki do golenia zaczyna szukać alternatyw, które mogą być autentycznie skuteczne. Sporo w kontekście tego mówi się o tym, że depilacja laserowa Katowice może być skuteczną metodą na pozbycie się zbędnego owłosienia wraz z cebulkami. Co stanowi sporą przewagę nad zwykłą depilacją, ponieważ po klasycznej depilacji włos po pewnym czasie odrasta. Klinika Zakrzewscy wychodzi naprzeciw tego typu potrzebom oferując nowoczesną metodę depilacji za pomocą lasera z użyciem technologii Soprano Titanium. Dlaczego warto zainteresować się tą metodą?

Depilacja laserem – czy jest bolesna?

Wiele pacjentek obawia się tego, że użycie lasera na skórze musi być zwyczajnie bolesne. Czy jednak technologia poszła na tyle do przodu, aby uniknąć tego dyskomfortu i zminimalizować taki ból? Okazuje się, że tak. Urządzenie zastosowane w klinice w Katowicach produkcji izraelskiej firmy Alma to przełomowe odkrycie w dziedzinie skutecznej i praktycznie bezbolesnej depilacji z użyciem lasera. W przypadku tego urządzenia nie ma znaczenia rodzaj skóry i owłosienia – jest ono dostosowane do różnych odcieni skóry i jest w stanie zwalczyć każdy rodzaj owłosienia i to wszystko bez zbędnego bólu. Jak więc działa ta technologia? Sekret tkwi w szybkości działania, laser wykonuje swoją pracę w formie szybkich impulsów.

Drugim sekretem jest to, że urządzenie posiada wbudowany system chłodzenia, który aktywnie działa na skórę pacjenta. Co za tym idzie udaje się zminimalizować dyskomfort i sam ból do minimum. Ważne jest również to, że dzięki tej metodzie nie są uszkadzane tkanki, a laser precyzyjnie trafia oraz niszczy zbędne mieszki włosowe. To właśnie dzięki tej technologii jest możliwe używanie depilacji również na opalonej skórze i co bardzo ważne – o każdej porze roku, nawet latem – po zabiegu nie będzie na skórze podrażnień, które mogłoby dodatkowo uszkodzić światło słoneczne.

Kiedy warto zdecydować się na taką depilację?

Jeśli marzy Ci się skuteczna depilacja nóg lub depilacja bikini to zastanów się nad metodą z użyciem urządzenia Soprano Titanium w klinice w Katowicach. Z pomocą tego lasera można usunąć włosy również z innych partii ciała – klatki piersiowej, pośladków czy nawet twarzy. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda, która zapewnia niemalże trwałe usunięcie irytującego nas owłosienia. Po zabiegu możemy od razu powrócić do codziennych czynności, a skóra nie musi przechodzić przez proces rekonwalescencji.