Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Jak zamieszkać w raju w Katowicach?

Czy mieszkając w Katowicach można poczuć się jak w raju? Oczywiście, że tak. Oto nowe, kameralne osiedle domów jednorodzinnych, w których mieszkanie będzie prawdziwą przyjemnością. "Słoneczny Raj" przy ul. Słonecznikowej w Katowicach gwarantuje wygodę zamieszkania w przestrzennym domu z tarasem, znakomitą lokalizację i bezpieczeństwo ogrodzonego osiedla.

2 rodzaje domów

"Słoneczny Raj" to kompleks 36 domów jednorodzinnych w szeregowej zabudowie, położony w południowej części Katowic. Buduje je renomowany deweloper Trojan z Zabrza. Nowoczesna, funkcjonalna architektura budynków idealnie wpisze się w spokojną okolicę, otoczoną zielenią i przestrzeniami rekreacyjnymi. Domy o powierzchni 98,6 m² oraz 99,6 m² będą się różniły rozplanowaniem pomieszczeń. Na parterze znajdować się będą salon oraz jadalnia, ale w przypadku domów o większej powierzchni także te pomieszczenia będą większe, podczas gdy pozostałe domy otrzymają w zamian na piętrze gabinet dodany do 3 pokoi. Dzięki bardzo funkcjonalnym konstrukcjom będzie można z dużą swobodą adaptować przestrzeń do własnych potrzeb.

Nowe domy Katowice będą posiadały taras i duży ogródek, a także stanowisko garażowe, w zależności od wersji umieszczone w bryle budynku lub pod wiatą na zewnątrz. Niezwykłego charakteru zewnętrznemu wyglądowi konstrukcji nada specjalny układ okien. Domy zostały zaprojektowane w nowoczesny sposób z dbałością o wszystkie najmniejsze szczegóły przy wykorzystaniu atrakcyjnych połączeń kolorystycznych oraz przewidziane do wykonania z najlepszych materiałów, takich jak płyta hpl, która idealnie imituje drewno, robiąc wrażenie nietypowego dla miejskiej przestrzeni sposobu wykończenia budynku.

"Słoneczny Raj" na południu Katowic

Ulica Słonecznikowa to dziś jeden z najlepszych wyborów do zamieszkania w Katowicach. "Słoneczny Raj" jest szansą na nowy dom blisko natury w jednym z najbardziej "zielonych" dużych miast w Polsce. To miejsce daje znakomity dostęp do terenów rekreacyjnych, a jednocześnie jest świetnie skomunikowane z okolicznymi miastami. Gwarantuje szybki dojazd do Gliwic, Mikołowa czy Tychów, a także do nieodległego centrum Katowic. Południowe dzielnice są dziś często wybierane przy zakupach nowych domów przez młode rodziny, co czyni tę okolicę jedną z "najmłodszych" części Katowic.

Bezpieczne, zamykane osiedle

"Słoneczny Raj" to osiedle budowane w bardzo spokojnej, bezpiecznej okolicy, a dodatkowo pozytywny wpływ na bezpieczeństwo będzie miał fakt otoczenia kompleksu ogrodzeniem z wjazdem na drogę wewnętrzną przez bramkę uruchamianą na pilota. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy będą mieli zapewniony pełen komfort zamieszkania i codziennego życia w spokoju bez konieczności martwienia się o niepowołanych gości na terenie osiedla.

Zakończenie prac budowlanych jest planowane na III kwartał 2020 roku.