Szukasz składu drewna w Katowicach? Masz go w sąsiedztwie!

Składy drewna to miejsca, w których można kupić wiele wyrobów drewnianych, zarówno gotowych do użycia (np. deski podłogowe czy podbitki), jak i w formie tarcicy czy elementów konstrukcyjnych. Co ważne, te najlepsze składy są prowadzone przez pasjonatów drewna, zapewniających rzetelne doradztwo oraz gwarantujących wysoką jakość produktów. Szukasz takiego składu drewna w Katowicach? Skorzystaj z naszej rekomendacji i odwiedź Farmę Drewna w Mysłowicach. Sprawdź, dlaczego warto.

Szeroki wybór drewna konstrukcyjnego

Drewno konstrukcyjne to specjalność Farmy Drewna oraz podstawa oferty każdego składu drewna w Katowicach i regionie. Takie drewno wykorzystuje się m.in. do budowy więźb dachowych, stropów drewnianych, podkonstrukcji podłóg, ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych elementów konstrukcyjnych, od których wymagamy trwałości, solidności i bezpieczeństwa ich użytkowania.

W ofercie Farmy Drewna znajdziesz wysokiej jakości drewno konstrukcyjne, w tym lite C24, KVH C24, BSH (klejone warstwowo) czy klejone belki sosnowe.

Wspomnijmy również o tarcicy, która jest niezbędna na etapie prowadzenia prac budowlanych – w Farmie Drewna kupisz zarówno tarcicę suchą, jak i mokrą.

Drewno użytkowe i dekoracyjne

Dobry skład drewna w Katowicach czy w dowolnej innej miejscowości powinien zaoferować swoim klientom bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wyrobów drewnianych, które służą dekorowaniu budynków, mają wybitne walory architektoniczne i estetyczne, a także użytkowe. W Farmie Drewna możesz liczyć na bardzo szeroki wybór takich produktów.

Mamy tutaj na myśli przede wszystkim drewno elewacyjne, które doskonale koresponduje zarówno z klasyczną, jak i nowoczesną architekturą, podbitki dachowe dopełniające konstrukcję dachu i zabezpieczające przed wiatrem, a tym samym przed wychładzaniem poddasza budynku, wracające do łask boazerie oraz przepiękne, trwałe, ponadczasowe deski podłogowe (zarówno świerkowe, jak i sosnowe) czy deski tarasowe do budowy modnych tarasów naturalnych.

Drewno specjalnego przeznaczenia

W ofercie Farmy Drewna znajdziemy również wyroby drewniane do zadań specjalnych. Można tutaj wymienić przede wszystkim termodrewno (czyli drewno poddane specjalistycznej obróbce termicznej) czy drewno do sauny – zarówno tej domowej, jak i publicznej.

Inne produkty przydatne przy realizacji projektów z drewna

W ofercie Farmy Drewna znajdziesz także szereg produktów towarzyszących realizacji najróżniejszych inwestycji z wykorzystaniem drewna. Są to między innymi akcesoria (w tym wkręty montażowe), profesjonalna chemia (farby, impregnaty, akcesoria chemiczne) czy płyty OSB, zarówno do wykonania ścian, podłóg, jak elewacji czy deskowania dachu.

Fachowe doradztwo od ręki

Kupując drewno warto zrobić to u ekspertów od drewna, którzy nie tylko zaproponują odpowiednie produkty do realizacji Twojej inwestycji, precyzyjnie dobiorą drewno na podstawie dostarczonego projektu, ale też pomogą Ci w rozwiązaniu różnych problemów natury technicznej. Jeśli masz wizję, ale nie wiesz jak ją zrealizować, to odwiedź Farmę Drewna, gdzie na miejscu skorzystasz z fachowego i niezobowiązującego doradztwa.

Zapytaj o ofertę

Farma Drewna to nowoczesny skład drewna w Mysłowicach koło Katowic. Dzięki szczegółowej prezentacji oferowanych produktów na stronie internetowej możesz wygodnie, na przykład z poziomu telefonu, zapoznać się z asortymentem składu i ustalić, czy ma on to, czego potrzebujesz.

Co więcej, ofertę zakupu konkretnych produktów możesz otrzymać online lub telefonicznie – wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić do doradców Farmy Drewna. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które szukają składu drewna w Katowicach i regionie, natomiast brakuje im czasu na osobiste jeżdżenie od punktu do punktu w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty.

Z całą ofertą drewna konstrukcyjnego, tarcicy suchej i mokrej, łat/legarów oraz wielu innych wyrobów z drewna zapoznasz się na stronie internetowej farmadrewna.pl.