Ćwiczenia i restrykcyjna dieta nie zawsze pozwalają pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Mimo że dajesz z siebie wszystko na siłowni, wciąż widzisz nieestetyczną ”oponkę” na brzuchu i cellulit na udach? Skorzystaj z zabiegów kosmetologii estetycznej! Modelowanie sylwetki nowoczesnymi metodami to klucz do sukcesu w walce o piękną figurę. Jakie zabiegi wybrać, aby przywrócić sylwetce pożądane proporcje i ujędrnić skórę?

Modelowanie sylwetki — sposób na smukłe i jędrne ciało

Modelowanie sylwetki — czym jest?

Modelowanie sylwetki jest wieloetapowym procesem, który wymaga tego, aby zadziałać kompleksowo. Oczywiście, nawet jeśli korzystasz z zabiegów kosmetologicznych medycyny estetycznej, nie zapominaj o zdrowej diecie i aktywności fizycznej. To podstawa, aby utrzymać efekty zabiegów. Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem metod kosmetologii estetycznej, odbywa się w sposób nieinwazyjny. Dzięki nim pozbędziesz się nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także zwiotczenia skóry. Naturalnie, pozytywnie wpłynie to na kontury Twojego ciała.

Nieinwazyjne sposoby modelowanie sylwetki zmniejszą ilość niechcianej lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Efektem jest wyszczuplona sylwetka, bardziej napięta i jędrna skóra oraz zredukowany cellulit.

Endermologia

Endermologia LPG Alliance jest zabiegiem z bogatą tradycją. Na przestrzeni lat udoskonalono technologię zabiegową po to, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty ujędrniania, redukcji cellulitu i wyszczuplania. Zabieg endermologiczny polega na mechanicznej stymulacji tkanek. Głowica ze specjalną rolką i mechaniczną klapką współtworzą ssanie frekwencyjne. Prowadzi to do lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Zabieg zwiększa produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie i nawilżenie skóry. Dzięki zabiegowi ilość kolagenu może zwiększyć się nawet o 240%. Endermologia wspomaga procesy oczyszczania skóry z toksyn, likwiduje cellulit i redukuje obrzęki.

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem ultradźwięków

Modelowanie sylwetki poprzez impulsy energii ultradźwiękowej polega na uszkodzeniu komórek tłuszczowych w konkretnym ognisku. Owe impulsy celują dokładnie w podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu nie uszkadzają pobliskich tkanek, naczyń krwionośnych i nerwów.

Jeśli Twoja tkanka tłuszczowa jest oporna na dietę i ćwiczenia fizyczne, zdecyduj się na modelowanie sylwetki z wykorzystaniem ultradźwięków. Wiedz, że tego rodzaju zabiegi są bezbolesne i nie powodują żadnych przykrych skutków ubocznych. Pierwsze efekty zaobserwujesz już po 2-4 tygodniach.

Fale radiowe — technologia pomocna w modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki

Czy wiesz, że podczas zabiegów modelowania sylwetki wykorzystuje się fale radiowe? W Twojej tkance podskórnej dzięki fali radiowej powstaje pole elektromagnetyczne wprawiające cząsteczki w drgania. Zjawisko to nazywa się oscylacją. W efekcie zabiegu powstaje ciepło, które prowadzi do rozpadu i redukcji tkanki tłuszczowej. Ogrzewają się również włókna kolagenowe, co powoduje ich skurcz. W ten sposób dochodzi do stymulacji fibroblastów, co poprawia elastyczność i napięcie skóry. Wskazaniem do wykonania zabiegu są miejscowe, nieduże depozyty tkanki tłuszczowej, brak jędrności, utrata nawilżenia i cellulit.

Drenaż limfatyczny jako remedium na utratę jędrności i cellulit

Na drenaż limfatyczny zdecyduj się, kiedy Twoja skóra utraciła jędrność, a także cierpisz na obrzęki nóg. Drenaż limfatyczny to po prostu masaż uciskowy, który pobudza krążenie limfy, usuwając jej zastoje. Poleca się go w przypadku cellulitu, ale także osobom mającym tendencję do puchnięcia nóg. Podczas drenażu limfatycznego pacjent ubiera specjalny kombinezon, który uciska ciało punkt po punkcie. Spokojnie. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a sam masaż daje wiele przyjemności. Drenaż limfatyczny najlepiej wykonywać w seriach po kilka zabiegów tygodniowo.

Modelowanie sylwetki z pomocą medycyny estetycznej jest nowoczesną i nieinwazyjną metodą. Zabiegi dobierzesz w zależności od swoich oczekiwań. Endermologia, ultradźwięki, fale radiowe czy drenaż limfatyczny pomogą Ci uzyskać sylwetkę, o jakiej marzysz. W gabinetach medycyny estetycznej nie tylko wysmuklisz ciało i pozbędziesz się cellulitu, ale także otrzymasz wiele porad na temat tego, jakimi kosmetykami pielęgnować skórę.

Sprawdź naszą ofertę https://drzazgaclinic.pl/modelowanie-sylwetki/