Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

W poniedziałek 22 lutego br. zapraszamy mieszkańców województwa śląskiego do wysłuchania audycji na temat bezpieczeństwa seniorów w Radio Katowice. Audycję „Temat do dyskusji – o bezpieczeństwie seniorów” poprowadzi redaktorka Beata Tomanek, której gościem będzie dr Helena Hrapkiewicz - Pełnomocnik Prezydenta Katowic ds. Seniorów miasta Katowice oraz młodszy aspirant Agnieszka Krzysztofik z katowickiej komendy.

W poniedziałek 22 lutego br. o godz. 10.20 zapraszamy wszystkich do wysłuchania audycji na temat bezpieczeństwa seniorów w Radio Katowice częstotliwość 102,2 MHz. W audycji pn. „Każdemu damy radę" pod redakcją Beaty Tomanek zaproszeni goście drHelena Hrapkiewicz Pełnomocnik Prezydenta Katowic ds. Seniorów miasta Katowice oraz mł. asp. Agnieszka Krzysztofik koordynator programu profilaktycznego dla seniorów „Bezpieczna Przystań” katowickiej komendy będą rozmawiać o oszustwach i wyłudzeniach pieniędzy przez telefon od seniorów.

Natomiast w godzinach10.20 – 12.00 dzwoniąc pod numer telefonu 600 208 518 będzie można porozmawiać z Oficerem Prasowym Komendy Miejskiej Policji w Katowicach o bezpieczeństwie seniorów.

Ponadto całą audycję o bezpieczeństwie seniorów będzie można jeszcze raz wysłuchać o godz. 21.15 w Radio Katowice.