Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Publikujemy wizerunek podejrzewanej o naruszenie czynności narządu ciała. Kobieta podejrzewana jest o uderzenie w twarz 16-letnią dziewczynę. Jeżeli rozpoznajesz podejrzewana lub towarzyszącego jej mężczyznę skontaktuj się z policjantami z V komisariatu w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 24 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdjęcie kolorowe: zapis z monitoringu tramwajowego zniekształcony wizerunek kobiety w długich ciemnych włosach spiętych w kucyk, ubranej w żółte krótkie szorty i bluzkę biało-niebieską bez rękawów

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie naruszenia czynności narządu ciała 16-letniej dziewczyny. Do zdarzenia doszło 9 sierpnia 2020 roku w Katowicach przy ulicy Sosnowieckiej. Z ustaleń policjantów wynika, że nastolatka na przystanku tramwajowym Szopienice-Stawiku miała zostać uderzona w twarz przez nieznaną jej kobietę. Szczątkowy wizerunek podejrzewanej kobiety i towarzyszącego jej mężczyzny zarejestrował monitoring nadjeżdżającego tramwaju.

zdjęcie kolorowe: zdjęcie kolorowe: zapis z monitoringu tramwajowego zniekształcony wizerunek mężczyzny ubranego w w jasną koszulkę z krótkim rękawem i granatową czapkę z daszkiem z białym logo

Świadkowie zdarzenia, osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości podejrzewanej kobiety lub towarzyszącego jej mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod numerem telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 24 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość!