Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Publikujemy wizerunek podejrzewanego o kradzież perfum w drogerii w Katowicach. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży perfum. Do zdarzenia doszło 30 listopada 2019 r. w drogerii przy ul. Ułańskiej w Katowicach. Młody mężczyzna podczas wizyty w sklepie ukradł perfum rożnych marek o wartości prawie 800 zł. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring.

zdjęcie kolorowe: młody mężczyzna podejrzewany o kradzież perfum z drogerii

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny widocznego na zdjęciu i filmie prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gwarantujemy anonimowość.

Ładowanie odtwarzacza...