Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Klimatyzatory LG – łatwa obsługa także z aplikacji!

Urządzenia do klimatyzacji od firmy LG cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród użytkowników na całym świecie. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko efektywnemu działaniu, ale również nowoczesnym rozwiązaniom w dziedzinie obsługi!

Aktualnie dostępne w sprzedaży klimatyzatory to urządzenia, które możemy nie tylko włączyć i wyłączyć przyciskiem na pilocie. Dzięki specjalnym funkcjom sterowania możemy łatwo ustawiać ich pracę – także poza domem, a także kontrolować ich parametry bez posiadania specjalistycznej wiedzy.

Takie rozwiązania posiadają także klimatyzatory LG – jednego z liderów w dziedzinie produkcji urządzeń klimatyzujących. Można zakupić je w Warszawie w firmie Clima Polska.

Jak sterowana jest klimatyzacja LG? Jeśli także myślisz o jej zakupie, sprawdź nasz artykuł już teraz!

Klimatyzatory LG – obsługa przez bezprzewodowego pilota

Jeśli chcemy zdecydować się na klimatyzatory ścienne LG, w zestawie znajdziemy także bezprzewodowe piloty, które umożliwiają łatwe sterowanie urządzeniem według indywidualnych wymagań albo też zgodnie z predefiniowanymi schematami.

Wystarczy tylko jeden przycisk na pilocie, aby ustawić temperaturę i wydajność pracy urządzenia do optymalnych poziomów. Nasz klimatyzator LG może być wyposażony także w pilot z wyświetlaczem – dzięki temu możemy stale widzieć jego parametry pracy na dużym, jasnym ekranie.

Piloty, w które wyposażona jest klimatyzacja od firmy LG, są intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu każdy może łatwo z nich korzystać!

Klimatyzatory LG – sterowanie przez aplikację LG Smart ThinQ

Klimatyzator od firmy LG można obsługiwać jednak nie tylko z wykorzystaniem pilotów. Urządzenia te mogą być również obsługiwane przez aplikację LG Smart ThinQ, która jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Aktualnie większość klimatyzatorów LG posiada moduł wi-fi wbudowany w jednostkę. Są to między innymi urządzenia takie jak klimatyzator LG Smart Inwerter czy klimatyzator LG Standard. Jeśli urządzenie nie posiada takiego modułu, można dokupić go samodzielnie.

Sterowanie klimatyzacją z wykorzystaniem aplikacji mobilnej LG Smart ThinQ jest bardzo proste – aplikacja wymaga dostępu do internetu, aby sterować urządzeniem z każdego miejsca na świecie. Oddaje do dyspozycji także ciekawe funkcje, w tym między innymi monitor zużycia energii czy programator tygodniowy dla ustawienia optymalnych parametrów pracy urządzenia.

Dodatkowo, aplikacja dostarczana na LG klimatyzatory pozwala na sterowanie nimi w ramach systemu BMS – inteligentnego domu. Można wówczas tworzyć odpowiednie programy pracy, aby jeszcze efektywniej zarządzać sprzętem – nie tylko klimatyzatorami, ale również innymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu.

Klimatyzatory LG – kup teraz!

Jeśli także zainteresowały Cię klimatyzatory LG cennik możesz otrzymać już teraz w firmie Clima Polska z Warszawy, która specjalizuje się w ich sprzedaży. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z ofertą!