Znamy już tożsamość mężczyzn podejrzewanych o kradzież perfum. Wczoraj opublikowaliśmy ich wizerunki celem ustalenia tożsamości. Już kilka godzin później otrzymaliśmy informację co do jednego ze sprawców. Rozpoznał go policjant operacyjny z komendy miejskiej oraz internautka, która zadzwoniła do dyżurnego. Drugi ze sprawców został rozpoznany przez wywiadowców z katowickiego oddziału prewencji, a dziś sam zgłosił się do komisariatu „szóstego”. Wkrótce usłyszą oni zarzuty. Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Do zdarzenia doszło 18 grudnia 2018 roku około godziny 16:00 w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy 3 Maja. Młodzi mężczyźni nie zważając na obecność pracowników sklepu ani też na innych klientów wbiegli do środka i z półki ukradli dwa flakony – po czym uciekli. Wartość skradzionego mienia to 570 złotych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Wczoraj opublikowaliśmy nagranie z monitoringu, na którym widoczni byli mężczyźni podejrzewani o kradzież. Już kilka godzin później policjant prowadzący sprawę otrzymał informację co do tożsamości jednego ze sprawców. Rozpoznał go policjant operacyjny z komendy miejskiej oraz internautka, która zadzwoniła do dyżurnego. Drugi ze sprawców został rozpoznany przez wywiadowców z katowickiego oddziału prewencji, a dziś sam zgłosił się do komisariatu „szóstego”. Wkrótce usłyszą oni zarzuty. Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.