Publikujemy wizerunek podejrzewanego o kradzież szczoteczek elektrycznych do zębów. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z IV komisariatu w Katowicach pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z IV komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży elektrycznych szczoteczek do zębów, do której doszło 13 kwietnia 2023 r. w sklepie kosmetycznym przy ulicy Bażantów 6 w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł szczoteczki o wartości ponad 600 złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

zdjęcie kolorowe: dwa zdjęcia przedstawiające młodego mężczyznę ubranego w ciemne spodnie, ciemna kurtkę i wełniana ciemna czapkę chodzącego alejkami sklepu kosmetycznego

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarantujemy anonimowość!