Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież hulajnogi. Jeżeli rozpoznajesz podejrzewanego skontaktuj się z policjantami z VII komisariatu w Katowicach pod nr telefonu 47 85 139 00 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z VII komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży hulajnogi elektrycznej. Do kradzieży doszło 8 sierpnia 2021 r. na stacji paliw w Katowicach przy ul. Bocheńskiego 99. Wizerunek podejrzewanego zarejestrowały kamery monitoringu. Wartość strat pokrzywdzona oszacowała na kwotę 2,1 tys. złotych.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać osoby lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z VII komisariatu pod nr telefonu 47 85 139 00 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarantujemy anonimowość!