Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Publikujemy wizerunek mężczyzn podejrzewanych o kradzież roweru. Jeżeli ich rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami z V komisariatu w Katowicach pod nr tel. 47 85 137 00, 47 85 137 26 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z V komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru, do której doszło 11 maja 2021 roku. Widoczni na zdjęciach mężczyźni z klatki schodowej bloku przy ul. Mysłowickiej w Katowicach ukradł rower o wartości prawie 800 zł. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

zdjęcie kolorowe: w lewym dolnym rogu mężczyzna ubrany na czarno stojący plecami do kamery

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 26 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdjęcie kolorowe: mężczyzna ubrany w ciemne spodnie, jasną bluzę i białą czapkę z daszkiem stojący na skwerku przed blokiem

Gwarantujemy anonimowość!