Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Publikujemy wizerunek podejrzewanego o usiłowanie kradzieży złotej biżuterii. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę skontaktuj się z policjantami z I komisariatu w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 28 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z I komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży złotej biżuterii o wartości 2 tys. złotych. Do zdarzenia doszło doszło 17 maja 2021 roku w lombardzie w Katowicach przy ul. Warszawskiej 40. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 28  lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarantujemy anonimowość!