Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Publikujemy wizerunek podejrzewanych o oszukanie ekspedientki. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn skontaktuj się z policjantami z VII komisariatu w Katowicach pod nr telefonu 47 85 139 00 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdjęcie kolorowe: dwóch mężczyzn podejrzewanych o oszukanie ekspedientki stojących w sklepie

Kryminalni z VII komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie oszukania ekspedientki w sklepie przy ulicy Zawiszy Czarnego. Do oszustwa doszło 23 listopada 2020 roku. Podejrzewani mężczyźni w trakcie zamiany pieniędzy w kwocie 1500 złotych na banknoty o wyższym nominale wprowadzili w błąd ekspedientkę przekazując jej ostatecznie 800 złotych. Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrował sklepowy monitoring.

zdjęcie kolorowe: dwóch mężczyzn podejrzewanych o oszukanie ekspedientki stojących przy ladzie sklepowej

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VII komisariatu pod nr telefonu 47 85 139 00 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarantujemy anonimowość!

 zdjęcie kolorowe: mężczyzna ubrany w jasnobrązowe spodnie, granatowa kurtkę z założoną maseczka ochronna na twarzy, włosy ciemne