Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Adamem Ruseckim. Mężczyzna widziany był po raz ostatni 14 października 2020 r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna jego miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

zdjęcie kolorowe: zaginiony Adam Rusecki ubrany w szara koszulkę z kołnierzykiem zapinana pod szyja na trzy guziki i szary sweter rozpinany, znajdujący się  w sklepie spożywczym

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 42-letni Adam Rusecki ostatni raz widziany był 14 października 2020 roku około godziny 17.40, kiedy opuszczał miejską izbę wytrzeźwień. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

zdjęcie kolorowe: zaginiony Adam Rusecki ubrany w granatowa kurtkę z kapturem założonym na głowę, który w ręce trzyma papierowy kubek z napojem

Rysopis zaginionego: wzrost 172 cm, wiek z wyglądu około 50 lat, szczupłej  / cherlawej budowy ciała przygarbiony, oczy niebieskie, włosy krótkie koloru ciemny blond.

Ubiór zaginionego: ciemna kurtka z kapturem (najprawdopodobniej granatowa), ciemne spodnie i ciemne buty.

Znaki szczególne: brak większości przednich zębów, cera bruzdowata i czerwona. Mężczyzna nadużywa alkoholu i może mieć urojenia, że jest śledzony i chce go ktoś zabić.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 851 25 55, 47 851 28 52, 47 85 123 32 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

zdjęcie kolorowe: zaginiony Adam Rusecki ubrany w zielony sweter w czarne pasy, który w ręce trzyma papierowy kubek z napojem