Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Publikujemy wizerunek kobiety podejrzewanej o kradzież pieniędzy z konta bankowego za pomocą płatności kartą bankomatową za zakupy. Jeżeli rozpoznajesz kobietę w białej bluzie skontaktuj się z policjantami z VI komisariatu w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 80 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdjęcie kolorowe: na zdjęciu dwie kobiety - po prawej ubrana w białej bluzie i maseczce na twarzy podejrzewana o płatność cudza karta, po lewej kobieta ubrana w czarne ubrania i maseczkę ochronna na twarzy, która towarzyszyła podejrzewanej podczas zakupów

Kryminalni z VI komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy z konta bankowego za pomocą płatności kartą bankomatową za zakupy. Do zdarzenia doszło 11 września 2020 roku w sklepie z konfekcją w centrum handlowym przy ulicy 3 Maja 30 w Katowicach. Podejrzewana kobieta w białej bluzie za pomocą karty bankomatowej pozyskanej dotąd w nieustalonych okolicznościach, wielokrotnie zbliżeniowy zapłaciła za zakupy. Podejrzewanej w trakcie zdarzenia towarzyszyła kobieta ubrana na czarno. Wizerunek obu kobiet zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewaną lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod numerem telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 80 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.