Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Publikujemy wizerunek podejrzewanych o kradzież zegarka z jednego ze sklepów w centrum Katowic. Jeżeli rozpoznajesz młodych mężczyzn skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 38 50, 32 200 38 80 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży zegarka typu smartwatch. Do kradzieży doszło 13 grudnia 2019 r. w sklepie z artykułami rtv i agd w centrum handlowym przy ul. Skargi w Katowicach. Młodzi mężczyźni podczas wizyty w sklepie ukradli zegarek o wartości ponad 1,8 tys. zł. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

zdjęcie kolorowe z monitoringu: dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież zegarka typu smartwatchzdjęcie kolorowe z monitoringu: dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież zegarka typu smartwatch

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych o kradzież prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 38 50, 32 200 38080 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gwarantujemy anonimowość.

zdjęcie kolorowe z monitoringu: dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież zegarka typu smartwatch