Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Katowice

Policjanci Komisariatu Policji III w Katowicach poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży pieniędzy, posługując się w sklepie skradzioną kartą płatniczą, jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciu, prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 2 listopada br. na ul. Panewnickiej w Katowicach. Mężczyzna w kilku sklepach dokonał płatności skradzioną kartą płatniczą, jego wizerunek zarejestrowały kamery jednego ze sklepów, który publikujemy.
Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznych na zdjęciach, prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji III w Katowicach przy ul. Książęcej 20, pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3800, 32 200 38 39 lub 112, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy anonimowość.