Publikujemy wizerunek podejrzewanego o kradzież papierosów ze sklepu spożywczego w Katowicach. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VII Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub 112 lub począ elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy anonimowość.

zdjęcie kolorowe: wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież papierosów

Policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży papierosów. Do zdarzenia doszło 18 listopada 2019 r. w sklepie spożywczym przy ul. Tysiąclecia 3 w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna podczas wizyty w sklepie wszedł za ladę i ukradł papierosy o wartości ponad 700 zł. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciu prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji IV w Katowicach pod nr tel. 32 200 39 00 lub 112 lub pocztą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy anonimowość.

Ładowanie odtwarzacza...