Policjanci Komisariatu Policji VI w Katowicach poszukują sprawcy, który wykorzystując kartę płatniczą dokonał szeregu nieautoryzowanych płatności działając na szkodę właściciela karty, który utracił ją wraz z portfelem. Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciach prosimy o kontakt. Gwarantujemy anonimowość.

Komisariat Policji VI w Katowicach został powiadomiony o utracie portfela wraz z dokumentami i kartą płatniczą. W toku czynności ustalono, że w dniu 28 lutego br. utraconą kartą płatniczą wykonano szereg nieautoryzowanych płatności w sklepach w rejonie centrum Katowic. Moment kradzieży pieniędzy z konta zarejestrowały kamery, wyniku czego ustalono wizerunek sprawcy, który publikujemy.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji VI w Katowicach pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy anonimowość.

  • na zdjęciu widać sprawczynie kradzieży pieniędzy ja stoi przed sklepową ladą
  • na zdjęciu widać sprawczynie kradzieży pieniędzy ja stoi przed sklepową ladą